3D mapa Paio Mendes

Satelitní mapa Paio Mendes

název bez diakritiky: Paio Mendes
správní zařazení: Ferreira do Zezere, Medio Tejo, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 44' 0" North, 8° 17' 0" West

Paio Mendes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Paio MendesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Paio Mendes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Paio Mendes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ferreira do Zezere, Medio Tejo, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 44' 0" North, 8° 17' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Paio Mendes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Paio Mendes

Hotely Paio Mendes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Paio Mendes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Paio Mendes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Paio Mendes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Paio Mendes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Paio Mendes

3D mapa Paio Mendes v Google Earth

satelitní 3D mapa Paio Mendes, Portugalsko

3D mapa Paio MendesGoogle Earth – podívejte se na Paio Mendes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Paio Mendes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Paio Mendes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Paio Mendes, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Paio Mendes a okolí

Letiště ve městě Paio Mendes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Paio Mendes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Paio Mendes (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Paio Mendes a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Paio Mendes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Paio Mendes: textový odkaz

satelitní mapu Paio Mendes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Paio Mendes

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Paio Mendes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Paio Mendes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Paio Mendes: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ratkova v oblasti Revuca, Banska Bystrica, Slovensko
  2. Hoftdeich v oblasti Osterholz, Luneburg, Niedersachsen, Německo
  3. Picado v oblasti Mutarara, Tete, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.