3D mapa Boa Vista de Cima

Satelitní mapa Boa Vista de Cima

název bez diakritiky: Boa Vista de Cima
správní zařazení: Alcobaca, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 34' 0" North, 8° 57' 0" West

Boa Vista de Cima a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Boa Vista de CimaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Boa Vista de Cima. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Boa Vista de Cima, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alcobaca, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 34' 0" North, 8° 57' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Boa Vista de Cima v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Boa Vista de Cima

Hotely Boa Vista de Cima: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Boa Vista de Cima: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Boa Vista de Cima, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Boa Vista de Cima Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Boa Vista de Cima. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Boa Vista de Cima

3D mapa Boa Vista de Cima v Google Earth

satelitní 3D mapa Boa Vista de Cima, Portugalsko

3D mapa Boa Vista de CimaGoogle Earth – podívejte se na Boa Vista de Cima z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Boa Vista de Cima dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Boa Vista de Cima shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Boa Vista de Cima, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Boa Vista de Cima a okolí

Letiště ve městě Boa Vista de Cima a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Boa Vista de Cima říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Boa Vista de Cima (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Boa Vista de Cima a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Boa Vista de Cima

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Boa Vista de Cima: textový odkaz

satelitní mapu Boa Vista de Cima: obrázkový odkaz

satelitní mapu Boa Vista de Cima

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Boa Vista de Cima: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Boa Vista de Cima: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Boa Vista de Cima: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gumentsy v oblasti Lvivska, Ukrajina
  2. Vespasiano Correa v oblasti Mucum, Rio Grande do Sul, Brazílie
  3. Nalla v oblasti Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán
  4. San Pedro v oblasti Requena, Loreto, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.