3D mapa Atouguia da Baleia

Satelitní mapa Atouguia da Baleia

název bez diakritiky: Atouguia da Baleia
správní zařazení: Peniche, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 20' 0" North, 9° 20' 0" West

Atouguia da Baleia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Atouguia da BaleiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Atouguia da Baleia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Atouguia da Baleia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Peniche, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 20' 0" North, 9° 20' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Atouguia da Baleia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Atouguia da Baleia

Hotely Atouguia da Baleia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Atouguia da Baleia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Atouguia da Baleia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Atouguia da Baleia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Atouguia da Baleia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Atouguia da Baleia

3D mapa Atouguia da Baleia v Google Earth

satelitní 3D mapa Atouguia da Baleia, Portugalsko

3D mapa Atouguia da BaleiaGoogle Earth – podívejte se na Atouguia da Baleia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Atouguia da Baleia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Atouguia da Baleia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Atouguia da Baleia, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Atouguia da Baleia a okolí

Letiště ve městě Atouguia da Baleia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Atouguia da Baleia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Atouguia da Baleia (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Atouguia da Baleia a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Atouguia da Baleia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Atouguia da Baleia: textový odkaz

satelitní mapu Atouguia da Baleia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Atouguia da Baleia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Atouguia da Baleia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Atouguia da Baleia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Atouguia da Baleia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Haricha v oblasti Sidi Kacem, Nord Ouest, Maroko
  2. El Amarradero v oblasti Colima, Colima, Mexiko
  3. El Zarzal v oblasti Curaren, Francisco Morazan, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.