3D mapa Peniche de Cima

Satelitní mapa Peniche de Cima

název bez diakritiky: Peniche de Cima
správní zařazení: Peniche, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 22' 0" North, 9° 23' 0" West

Peniche de Cima a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Peniche de CimaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Peniche de Cima. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Peniche de Cima, administrativně je místo zařazeno do oblasti Peniche, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 22' 0" North, 9° 23' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Peniche de Cima v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Peniche de Cima

Hotely Peniche de Cima: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Peniche de Cima: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Peniche de Cima, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Peniche de Cima Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Peniche de Cima. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Peniche de Cima

3D mapa Peniche de Cima v Google Earth

satelitní 3D mapa Peniche de Cima, Portugalsko

3D mapa Peniche de CimaGoogle Earth – podívejte se na Peniche de Cima z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Peniche de Cima dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Peniche de Cima shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Peniche de Cima, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Peniche de Cima a okolí

Letiště ve městě Peniche de Cima a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Peniche de Cima říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Peniche de Cima (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Peniche de Cima a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Peniche de Cima

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Peniche de Cima: textový odkaz

satelitní mapu Peniche de Cima: obrázkový odkaz

satelitní mapu Peniche de Cima

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Peniche de Cima: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Peniche de Cima: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Peniche de Cima: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Almaraz v oblasti Caceres, Extremadura, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.