3D mapa Reinaldos

Satelitní mapa Reinaldos

název bez diakritiky: Reinaldos
správní zařazení: Peniche, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 20' 0" North, 9° 18' 0" West

Reinaldos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ReinaldosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Reinaldos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Reinaldos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Peniche, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 20' 0" North, 9° 18' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Reinaldos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Reinaldos

Hotely Reinaldos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Reinaldos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Reinaldos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Reinaldos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Reinaldos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Reinaldos

3D mapa Reinaldos v Google Earth

satelitní 3D mapa Reinaldos, Portugalsko

3D mapa ReinaldosGoogle Earth – podívejte se na Reinaldos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Reinaldos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Reinaldos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Reinaldos, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Reinaldos a okolí

Letiště ve městě Reinaldos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Reinaldos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Reinaldos (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Reinaldos a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Reinaldos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Reinaldos: textový odkaz

satelitní mapu Reinaldos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Reinaldos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Reinaldos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Reinaldos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Reinaldos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ait Ahmed Ou Said v oblasti Boulmane, Centre Nord, Maroko
  2. Sevast'yanovo v oblasti Shuyskiy rayon, Ivanovskaya Oblast, Rusko
  3. Saint Catherines v oblasti Clare, Mid West, Irsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.