3D mapa Braga

Satelitní mapa Braga

název bez diakritiky: Braga
správní zařazení: Braga, Cavado, Norte, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 33' 0" North, 8° 26' 0" West

Braga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BragaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Braga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Braga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Braga, Cavado, Norte, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 33' 0" North, 8° 26' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Braga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Braga

Hotely Braga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Braga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Braga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Braga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Braga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Braga

3D mapa Braga v Google Earth

satelitní 3D mapa Braga, Portugalsko

3D mapa BragaGoogle Earth – podívejte se na Braga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Braga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Braga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Braga, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Braga a okolí

Letiště ve městě Braga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Braga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Braga (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Braga a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Braga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Braga: textový odkaz

satelitní mapu Braga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Braga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Braga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Braga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Braga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Campo do Sampaio v oblasti Diamantina, Minas Gerais, Brazílie
  2. Benko v oblasti Ig, Slovinsko
  3. Palang Posht v oblasti Gilan, Írán
  4. Taherabad v oblasti Tehran, Írán
  5. Rodolfo Fernandes v oblasti Rodolfo Fernande, Rio Grande do Norte, Brazílie
  6. Medvezhinskiy v oblasti Khokholskiy rayon, Voronezhskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.