3D mapa Klingfurth

Satelitní mapa Klingfurth

název bez diakritiky: Klingfurth
správní zařazení: Wiener Neustadt-Land, Niederosterreich, Rakousko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 41' 0" North, 16° 15' 0" East

Klingfurth a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KlingfurthVítejte na stránce věnované satelitní mapě Klingfurth. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Klingfurth, administrativně je místo zařazeno do oblasti Wiener Neustadt-Land, Niederosterreich, Rakousko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 41' 0" North, 16° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Klingfurth v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Klingfurth

Hotely Klingfurth: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Klingfurth: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Klingfurth, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Klingfurth Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Klingfurth. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Klingfurth

3D mapa Klingfurth v Google Earth

satelitní 3D mapa Klingfurth, Rakousko

3D mapa KlingfurthGoogle Earth – podívejte se na Klingfurth z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Klingfurth dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Klingfurth shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Klingfurth, Rakousko v Google Earth »

Letiště Klingfurth a okolí

Letiště ve městě Klingfurth a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Klingfurth říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Klingfurth (Rakousko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Klingfurth a celou oblast Rakousko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Klingfurth

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Klingfurth: textový odkaz

satelitní mapu Klingfurth: obrázkový odkaz

satelitní mapu Klingfurth

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Klingfurth: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Klingfurth: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Klingfurth: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Agua Caliente v oblasti Guerrero, Chihuahua, Mexiko
  2. Orka v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  3. Pacassa v oblasti Nord, Haiti
  4. Ndoguene v oblasti Thies, Senegal
  5. Soldado Oliva v oblasti Bagua, Amazonas, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.