3D mapa Ágios Nikólaos

Satelitní mapa Ágios Nikólaos

název bez diakritiky: Agios Nikolaos
správní zařazení: Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 52' 0" North, 20° 48' 0" East

Ágios Nikólaos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Agios NikolaosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ágios Nikólaos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Agios Nikolaos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 52' 0" North, 20° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ágios Nikólaos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ágios Nikólaos

Hotely Ágios Nikólaos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ágios Nikólaos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ágios Nikólaos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ágios Nikólaos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ágios Nikólaos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ágios Nikólaos

3D mapa Ágios Nikólaos v Google Earth

satelitní 3D mapa Ágios Nikólaos, Řecko

3D mapa Ágios NikólaosGoogle Earth – podívejte se na Ágios Nikólaos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ágios Nikólaos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ágios Nikólaos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ágios Nikólaos, Řecko v Google Earth »

Letiště Ágios Nikólaos a okolí

Letiště ve městě Ágios Nikólaos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ágios Nikólaos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ágios Nikólaos (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ágios Nikólaos a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ágios Nikólaos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ágios Nikólaos: textový odkaz

satelitní mapu Ágios Nikólaos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ágios Nikólaos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ágios Nikólaos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ágios Nikólaos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ágios Nikólaos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sohbatu v oblasti Fars, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.