3D mapa Xirókambos

Satelitní mapa Xirókambos

název bez diakritiky: Xirokambos
správní zařazení: Dhodhekanisos, Dodekanissa, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 6' 0" North, 26° 52' 0" East

Xirókambos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa XirokambosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xirókambos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xirokambos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dhodhekanisos, Dodekanissa, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 6' 0" North, 26° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xirókambos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xirókambos

Hotely Xirókambos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xirókambos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xirókambos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xirókambos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xirókambos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xirókambos

3D mapa Xirókambos v Google Earth

satelitní 3D mapa Xirókambos, Řecko

3D mapa XirókambosGoogle Earth – podívejte se na Xirókambos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xirókambos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xirókambos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xirókambos, Řecko v Google Earth »

Letiště Xirókambos a okolí

Letiště ve městě Xirókambos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xirókambos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xirókambos (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xirókambos a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xirókambos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xirókambos: textový odkaz

satelitní mapu Xirókambos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xirókambos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xirókambos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xirókambos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xirókambos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yongdu-ri v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Ban Ton Nun v oblasti Lampang, Northern, Thajsko
  3. Sarry v oblasti Chalons-en-Champagne, Marne, Champagne-Ardenne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.