3D mapa Agiá

Satelitní mapa Agiá

název bez diakritiky: Agia
správní zařazení: Preveza, Ipiros, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 18' 47" North, 20° 21' 19" East

Agiá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AgiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Agiá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Agia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Preveza, Ipiros, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 18' 47" North, 20° 21' 19" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Agiá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Agiá

Hotely Agiá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Agiá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Agiá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Agiá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Agiá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Agiá

3D mapa Agiá v Google Earth

satelitní 3D mapa Agiá, Řecko

3D mapa AgiáGoogle Earth – podívejte se na Agiá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Agiá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Agiá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Agiá, Řecko v Google Earth »

Letiště Agiá a okolí

Letiště ve městě Agiá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Agiá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Agiá (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Agiá a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Agiá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Agiá: textový odkaz

satelitní mapu Agiá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Agiá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Agiá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Agiá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Agiá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fatmakuyu v oblasti Adana, Turecko
  2. Nisipi v oblasti Vilcea, Rumunsko
  3. Dhok Majid v oblasti Attok, Punjab, Pákistán
  4. Henguyeh v oblasti Hormozgan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.