3D mapa Episkopí Goniás

Satelitní mapa Episkopí Goniás

název bez diakritiky: Episkopi Gonias
správní zařazení: Kikladhes, Kiklades, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 36° 23' 0" North, 25° 28' 0" East

Episkopí Goniás a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Episkopi GoniasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Episkopí Goniás. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Episkopi Gonias, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kikladhes, Kiklades, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 23' 0" North, 25° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Episkopí Goniás v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Episkopí Goniás

Hotely Episkopí Goniás: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Episkopí Goniás: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Episkopí Goniás, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Episkopí Goniás Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Episkopí Goniás. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Episkopí Goniás

3D mapa Episkopí Goniás v Google Earth

satelitní 3D mapa Episkopí Goniás, Řecko

3D mapa Episkopí GoniásGoogle Earth – podívejte se na Episkopí Goniás z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Episkopí Goniás dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Episkopí Goniás shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Episkopí Goniás, Řecko v Google Earth »

Letiště Episkopí Goniás a okolí

Letiště ve městě Episkopí Goniás a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Episkopí Goniás říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Episkopí Goniás (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Episkopí Goniás a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Episkopí Goniás

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Episkopí Goniás: textový odkaz

satelitní mapu Episkopí Goniás: obrázkový odkaz

satelitní mapu Episkopí Goniás

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Episkopí Goniás: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Episkopí Goniás: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Episkopí Goniás: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Aughadareen Bridge v oblasti Tipperary, Mid West, Irsko
  2. Cherico v oblasti Namapa, Nampula, Mozambik
  3. Zemaiteliai v oblasti Vilniaus, Vilnius, Litva
  4. Majdan v oblasti Lezajsk, Podkarpackie, Polsko
  5. Ngagel Timur v oblasti Gresik, Jawa Timur, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.