3D mapa Éxo Goniá

Satelitní mapa Éxo Goniá

název bez diakritiky: Exo Gonia
správní zařazení: Kikladhes, Kiklades, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 36° 23' 0" North, 25° 27' 0" East

Éxo Goniá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Exo GoniaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Éxo Goniá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Exo Gonia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kikladhes, Kiklades, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 23' 0" North, 25° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Éxo Goniá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Éxo Goniá

Hotely Éxo Goniá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Éxo Goniá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Éxo Goniá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Éxo Goniá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Éxo Goniá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Éxo Goniá

3D mapa Éxo Goniá v Google Earth

satelitní 3D mapa Éxo Goniá, Řecko

3D mapa Éxo GoniáGoogle Earth – podívejte se na Éxo Goniá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Éxo Goniá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Éxo Goniá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Éxo Goniá, Řecko v Google Earth »

Letiště Éxo Goniá a okolí

Letiště ve městě Éxo Goniá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Éxo Goniá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Éxo Goniá (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Éxo Goniá a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Éxo Goniá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Éxo Goniá: textový odkaz

satelitní mapu Éxo Goniá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Éxo Goniá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Éxo Goniá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Éxo Goniá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Éxo Goniá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kilrush v oblasti Kildare, East, Irsko
  2. Dambach v oblasti Landshut, Niederbayern, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.