3D mapa Galíni

Satelitní mapa Galíni

název bez diakritiky: Galini
správní zařazení: Kikladhes, Kiklades, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 7' 0" North, 25° 25' 0" East

Galíni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GaliniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Galíni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Galini, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kikladhes, Kiklades, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 7' 0" North, 25° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Galíni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Galíni

Hotely Galíni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Galíni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Galíni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Galíni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Galíni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Galíni

3D mapa Galíni v Google Earth

satelitní 3D mapa Galíni, Řecko

3D mapa GalíniGoogle Earth – podívejte se na Galíni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Galíni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Galíni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Galíni, Řecko v Google Earth »

Letiště Galíni a okolí

Letiště ve městě Galíni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Galíni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Galíni (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Galíni a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Galíni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Galíni: textový odkaz

satelitní mapu Galíni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Galíni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Galíni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Galíni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Galíni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kwanhio v oblasti Tangyan, Shan, Barma
  2. Laje v oblasti Itaituba, Para, Brazílie
  3. Mata de Indio v oblasti Tenampa, Veracruz, Mexiko
  4. Soest v oblasti Soest, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.