3D mapa Káto Sangríon

Satelitní mapa Káto Sangríon

název bez diakritiky: Kato Sangrion
správní zařazení: Kikladhes, Kiklades, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 2' 0" North, 25° 26' 0" East

Káto Sangríon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kato SangrionVítejte na stránce věnované satelitní mapě Káto Sangríon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kato Sangrion, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kikladhes, Kiklades, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 2' 0" North, 25° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Káto Sangríon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Káto Sangríon

Hotely Káto Sangríon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Káto Sangríon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Káto Sangríon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Káto Sangríon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Káto Sangríon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Káto Sangríon

3D mapa Káto Sangríon v Google Earth

satelitní 3D mapa Káto Sangríon, Řecko

3D mapa Káto SangríonGoogle Earth – podívejte se na Káto Sangríon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Káto Sangríon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Káto Sangríon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Káto Sangríon, Řecko v Google Earth »

Letiště Káto Sangríon a okolí

Letiště ve městě Káto Sangríon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Káto Sangríon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Káto Sangríon (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Káto Sangríon a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Káto Sangríon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Káto Sangríon: textový odkaz

satelitní mapu Káto Sangríon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Káto Sangríon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Káto Sangríon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Káto Sangríon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Káto Sangríon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ahmad Nawabwala v oblasti Mainwali, Punjab, Pákistán
  2. Glukhovka v oblasti Homyel, Bělorusko
  3. Sangp'ohang-ni v oblasti Yanggang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.