3D mapa Ayía Marína

Satelitní mapa Ayía Marína

název bez diakritiky: Ayia Marina
správní zařazení: Iraklion, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 20' 0" North, 25° 5' 0" East

Ayía Marína a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ayia MarinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ayía Marína. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ayia Marina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Iraklion, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 20' 0" North, 25° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ayía Marína v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ayía Marína

Hotely Ayía Marína: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ayía Marína: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ayía Marína, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ayía Marína Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ayía Marína. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ayía Marína

3D mapa Ayía Marína v Google Earth

satelitní 3D mapa Ayía Marína, Řecko

3D mapa Ayía MarínaGoogle Earth – podívejte se na Ayía Marína z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ayía Marína dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ayía Marína shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ayía Marína, Řecko v Google Earth »

Letiště Ayía Marína a okolí

Letiště ve městě Ayía Marína a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ayía Marína říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ayía Marína (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ayía Marína a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ayía Marína

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ayía Marína: textový odkaz

satelitní mapu Ayía Marína: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ayía Marína

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ayía Marína: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayía Marína: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ayía Marína: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Horderley v oblasti Shropshire County, West Midlands, England, Velká Británie
  2. Skwierawy v oblasti Bytow, Pomorskie, Polsko
  3. Unhwa v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Brycheniki v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  5. Mathariti v oblasti Central, Keňa

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.