3D mapa Néa Alikarnassós

Satelitní mapa Néa Alikarnassós

název bez diakritiky: Nea Alikarnassos
správní zařazení: Iraklion, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 20' 0" North, 25° 10' 0" East

Néa Alikarnassós a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nea AlikarnassosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Néa Alikarnassós. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nea Alikarnassos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Iraklion, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 20' 0" North, 25° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Néa Alikarnassós v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Néa Alikarnassós

Hotely Néa Alikarnassós: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Néa Alikarnassós: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Néa Alikarnassós, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Néa Alikarnassós Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Néa Alikarnassós. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Néa Alikarnassós

3D mapa Néa Alikarnassós v Google Earth

satelitní 3D mapa Néa Alikarnassós, Řecko

3D mapa Néa AlikarnassósGoogle Earth – podívejte se na Néa Alikarnassós z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Néa Alikarnassós dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Néa Alikarnassós shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Néa Alikarnassós, Řecko v Google Earth »

Letiště Néa Alikarnassós a okolí

Letiště ve městě Néa Alikarnassós a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Néa Alikarnassós říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Néa Alikarnassós (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Néa Alikarnassós a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Néa Alikarnassós

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Néa Alikarnassós: textový odkaz

satelitní mapu Néa Alikarnassós: obrázkový odkaz

satelitní mapu Néa Alikarnassós

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Néa Alikarnassós: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Néa Alikarnassós: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Néa Alikarnassós: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Deh Now v oblasti Kerman, Írán
  2. Sokolovac v oblasti Osijek-Baranja, Chorvatsko
  3. Csorgopuszta v oblasti Nograd, Maďarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.