3D mapa Sfendhílion

Satelitní mapa Sfendhílion

název bez diakritiky: Sfendhilion
správní zařazení: Iraklion, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 15' 0" North, 25° 25' 0" East

Sfendhílion a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SfendhilionVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sfendhílion. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sfendhilion, administrativně je místo zařazeno do oblasti Iraklion, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 15' 0" North, 25° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sfendhílion v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sfendhílion

Hotely Sfendhílion: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sfendhílion: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sfendhílion, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sfendhílion Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sfendhílion. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sfendhílion

3D mapa Sfendhílion v Google Earth

satelitní 3D mapa Sfendhílion, Řecko

3D mapa SfendhílionGoogle Earth – podívejte se na Sfendhílion z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sfendhílion dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sfendhílion shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sfendhílion, Řecko v Google Earth »

Letiště Sfendhílion a okolí

Letiště ve městě Sfendhílion a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sfendhílion říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sfendhílion (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sfendhílion a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sfendhílion

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sfendhílion: textový odkaz

satelitní mapu Sfendhílion: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sfendhílion

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sfendhílion: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sfendhílion: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sfendhílion: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sungainapal v oblasti Musi Banyuasin, Sumatera Selatan, Indonésie
  2. Megamendung v oblasti Bogor, Jawa Barat, Indonésie
  3. Sao Jarron v oblasti Las Tunas, Kuba
  4. Khuoi Cap Tau v oblasti Nguyen Binh, Cao Bang, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.