3D mapa Svoúrou Metókhion

Satelitní mapa Svoúrou Metókhion

název bez diakritiky: Svourou Metokhion
správní zařazení: Iraklion, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 20' 0" North, 25° 21' 0" East

Svoúrou Metókhion a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Svourou MetokhionVítejte na stránce věnované satelitní mapě Svoúrou Metókhion. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Svourou Metokhion, administrativně je místo zařazeno do oblasti Iraklion, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 20' 0" North, 25° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Svoúrou Metókhion v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Svoúrou Metókhion

Hotely Svoúrou Metókhion: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Svoúrou Metókhion: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Svoúrou Metókhion, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Svoúrou Metókhion Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Svoúrou Metókhion. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Svoúrou Metókhion

3D mapa Svoúrou Metókhion v Google Earth

satelitní 3D mapa Svoúrou Metókhion, Řecko

3D mapa Svoúrou MetókhionGoogle Earth – podívejte se na Svoúrou Metókhion z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Svoúrou Metókhion dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Svoúrou Metókhion shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Svoúrou Metókhion, Řecko v Google Earth »

Letiště Svoúrou Metókhion a okolí

Letiště ve městě Svoúrou Metókhion a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Svoúrou Metókhion říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Svoúrou Metókhion (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Svoúrou Metókhion a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Svoúrou Metókhion

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Svoúrou Metókhion: textový odkaz

satelitní mapu Svoúrou Metókhion: obrázkový odkaz

satelitní mapu Svoúrou Metókhion

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Svoúrou Metókhion: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Svoúrou Metókhion: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Svoúrou Metókhion: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bolo v oblasti Gonjo, Xizang Zizhiqu (Tibet), Čína
  2. Makulwewa v oblasti North Central, Srí Lanka
  3. Faversham v oblasti Kent County, South East, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.