3D mapa Khordhákion

Satelitní mapa Khordhákion

název bez diakritiky: Khordhakion
správní zařazení: Khania, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 33' 0" North, 24° 10' 0" East

Khordhákion a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KhordhakionVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khordhákion. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khordhakion, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khania, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 33' 0" North, 24° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khordhákion v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khordhákion

Hotely Khordhákion: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khordhákion: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khordhákion, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khordhákion Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khordhákion. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khordhákion

3D mapa Khordhákion v Google Earth

satelitní 3D mapa Khordhákion, Řecko

3D mapa KhordhákionGoogle Earth – podívejte se na Khordhákion z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khordhákion dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khordhákion shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khordhákion, Řecko v Google Earth »

Letiště Khordhákion a okolí

Letiště ve městě Khordhákion a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khordhákion říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khordhákion (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khordhákion a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khordhákion

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khordhákion: textový odkaz

satelitní mapu Khordhákion: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khordhákion

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khordhákion: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khordhákion: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khordhákion: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kakura v oblasti Igabi, Kaduna, Nigérie
  2. Veules-les-Roses v oblasti Dieppe, Seine-Maritime, Haute-Normandie, Francie
  3. Brasilia v oblasti Augusto Severo, Rio Grande do Norte, Brazílie
  4. Iturbide v oblasti Hopelchen, Campeche, Mexiko
  5. `Ayn Burah v oblasti Hamah, Sýrie
  6. Kampong Bukit Ramat v oblasti Terengganu, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.