3D mapa Kounoupidhianá

Satelitní mapa Kounoupidhianá

název bez diakritiky: Kounoupidhiana
správní zařazení: Khania, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 32' 0" North, 24° 5' 0" East

Kounoupidhianá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KounoupidhianaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kounoupidhianá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kounoupidhiana, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khania, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 32' 0" North, 24° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kounoupidhianá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kounoupidhianá

Hotely Kounoupidhianá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kounoupidhianá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kounoupidhianá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kounoupidhianá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kounoupidhianá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kounoupidhianá

3D mapa Kounoupidhianá v Google Earth

satelitní 3D mapa Kounoupidhianá, Řecko

3D mapa KounoupidhianáGoogle Earth – podívejte se na Kounoupidhianá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kounoupidhianá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kounoupidhianá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kounoupidhianá, Řecko v Google Earth »

Letiště Kounoupidhianá a okolí

Letiště ve městě Kounoupidhianá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kounoupidhianá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kounoupidhianá (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kounoupidhianá a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kounoupidhianá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kounoupidhianá: textový odkaz

satelitní mapu Kounoupidhianá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kounoupidhianá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kounoupidhianá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kounoupidhianá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kounoupidhianá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Meadowbrook Woods v oblasti San Bernardino County, California, Spojené státy americké
  2. Thetkegon v oblasti Pyu, Bago (Pegu), Barma
  3. Billieu v oblasti Belley, Ain, Rhone-Alpes, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.