3D mapa Skordhílon

Satelitní mapa Skordhílon

název bez diakritiky: Skordhilon
správní zařazení: Lasithi, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 8' 0" North, 26° 2' 0" East

Skordhílon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SkordhilonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Skordhílon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Skordhilon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lasithi, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 8' 0" North, 26° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Skordhílon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Skordhílon

Hotely Skordhílon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Skordhílon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Skordhílon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Skordhílon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Skordhílon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Skordhílon

3D mapa Skordhílon v Google Earth

satelitní 3D mapa Skordhílon, Řecko

3D mapa SkordhílonGoogle Earth – podívejte se na Skordhílon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Skordhílon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Skordhílon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Skordhílon, Řecko v Google Earth »

Letiště Skordhílon a okolí

Letiště ve městě Skordhílon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Skordhílon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Skordhílon (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Skordhílon a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Skordhílon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Skordhílon: textový odkaz

satelitní mapu Skordhílon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Skordhílon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Skordhílon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Skordhílon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Skordhílon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dume v oblasti Braga, Cavado, Norte, Portugalsko
  2. Sare Bori v oblasti Farim, Oio, Guinea-Bissau
  3. An Najd v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  4. Nadeje v oblasti Česká Lípa, Liberecký kraj, Česká republika
  5. Cancipchen v oblasti Felipe Carrillo Puerto, Quintana Roo, Mexiko
  6. Husayniyah v oblasti Diyala, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.