3D mapa Néoi Epivátai

Satelitní mapa Néoi Epivátai

název bez diakritiky: Neoi Epivatai
správní zařazení: Thessaloniki, Makedonia, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 30' 1" North, 22° 54' 40" East

Néoi Epivátai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Neoi EpivataiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Néoi Epivátai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Neoi Epivatai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thessaloniki, Makedonia, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 30' 1" North, 22° 54' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Néoi Epivátai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Néoi Epivátai

Hotely Néoi Epivátai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Néoi Epivátai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Néoi Epivátai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Néoi Epivátai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Néoi Epivátai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Néoi Epivátai

3D mapa Néoi Epivátai v Google Earth

satelitní 3D mapa Néoi Epivátai, Řecko

3D mapa Néoi EpivátaiGoogle Earth – podívejte se na Néoi Epivátai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Néoi Epivátai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Néoi Epivátai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Néoi Epivátai, Řecko v Google Earth »

Letiště Néoi Epivátai a okolí

Letiště ve městě Néoi Epivátai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Néoi Epivátai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Néoi Epivátai (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Néoi Epivátai a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Néoi Epivátai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Néoi Epivátai: textový odkaz

satelitní mapu Néoi Epivátai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Néoi Epivátai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Néoi Epivátai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Néoi Epivátai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Néoi Epivátai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Schattenhof v oblasti Roth, Mittelfranken, Bayern, Německo
  2. Ash Sharah v oblasti Ar Raqqah, Sýrie
  3. Tongbu v oblasti Nancheng, Jiangxi, Čína
  4. Weza v oblasti Gatayanawillow, Eastern Cape, Jižní Afrika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.