3D mapa Ágios Panteleḯmon

Satelitní mapa Ágios Panteleḯmon

název bez diakritiky: Agios Panteleimon
správní zařazení: Kerkira, Nissia Ioniou, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 46' 31" North, 19° 49' 17" East

Ágios Panteleḯmon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Agios PanteleimonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ágios Panteleḯmon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Agios Panteleimon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kerkira, Nissia Ioniou, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 46' 31" North, 19° 49' 17" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ágios Panteleḯmon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ágios Panteleḯmon

Hotely Ágios Panteleḯmon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ágios Panteleḯmon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ágios Panteleḯmon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ágios Panteleḯmon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ágios Panteleḯmon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ágios Panteleḯmon

3D mapa Ágios Panteleḯmon v Google Earth

satelitní 3D mapa Ágios Panteleḯmon, Řecko

3D mapa Ágios PanteleḯmonGoogle Earth – podívejte se na Ágios Panteleḯmon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ágios Panteleḯmon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ágios Panteleḯmon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ágios Panteleḯmon, Řecko v Google Earth »

Letiště Ágios Panteleḯmon a okolí

Letiště ve městě Ágios Panteleḯmon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ágios Panteleḯmon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ágios Panteleḯmon (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ágios Panteleḯmon a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ágios Panteleḯmon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ágios Panteleḯmon: textový odkaz

satelitní mapu Ágios Panteleḯmon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ágios Panteleḯmon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ágios Panteleḯmon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ágios Panteleḯmon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ágios Panteleḯmon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Naxin v oblasti Daxin, Guangxi, Čína
  2. Penuguduru v oblasti East Godavari, Andhra Pradesh, Indie
  3. Moon Beach v oblasti New York, Spojené státy americké
  4. Los Peralejos v oblasti Distrito Nacional, Dominikánská republika
  5. `Izbat Labib `Atiyah v oblasti Kafr-El-Sheikh, Lower Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.