3D mapa Kákkavas

Satelitní mapa Kákkavas

název bez diakritiky: Kakkavas
správní zařazení: Messinia, Peloponissos, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 18' 0" North, 21° 45' 0" East

Kákkavas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KakkavasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kákkavas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kakkavas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Messinia, Peloponissos, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 18' 0" North, 21° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kákkavas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kákkavas

Hotely Kákkavas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kákkavas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kákkavas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kákkavas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kákkavas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kákkavas

3D mapa Kákkavas v Google Earth

satelitní 3D mapa Kákkavas, Řecko

3D mapa KákkavasGoogle Earth – podívejte se na Kákkavas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kákkavas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kákkavas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kákkavas, Řecko v Google Earth »

Letiště Kákkavas a okolí

Letiště ve městě Kákkavas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kákkavas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kákkavas (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kákkavas a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kákkavas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kákkavas: textový odkaz

satelitní mapu Kákkavas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kákkavas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kákkavas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kákkavas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kákkavas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Phu Lao v oblasti Gia Luong, Ha Bac, Vietnam
  2. El Garbanzo v oblasti San Felipe, Guanajuato, Mexiko
  3. Paru v oblasti Pidie, Aceh, Indonésie
  4. Loumao v oblasti Vouzela, Dao-Lafoes, Centro, Portugalsko
  5. Luttrellstown v oblasti Dublin, Dublin, Irsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.