3D mapa Néa Kamarína

Satelitní mapa Néa Kamarína

název bez diakritiky: Nea Kamarina
správní zařazení: Aitolia kai Akarnania, Sterea Ellas, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 56' 0" North, 20° 51' 0" East

Néa Kamarína a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nea KamarinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Néa Kamarína. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nea Kamarina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Aitolia kai Akarnania, Sterea Ellas, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 56' 0" North, 20° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Néa Kamarína v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Néa Kamarína

Hotely Néa Kamarína: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Néa Kamarína: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Néa Kamarína, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Néa Kamarína Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Néa Kamarína. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Néa Kamarína

3D mapa Néa Kamarína v Google Earth

satelitní 3D mapa Néa Kamarína, Řecko

3D mapa Néa KamarínaGoogle Earth – podívejte se na Néa Kamarína z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Néa Kamarína dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Néa Kamarína shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Néa Kamarína, Řecko v Google Earth »

Letiště Néa Kamarína a okolí

Letiště ve městě Néa Kamarína a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Néa Kamarína říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Néa Kamarína (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Néa Kamarína a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Néa Kamarína

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Néa Kamarína: textový odkaz

satelitní mapu Néa Kamarína: obrázkový odkaz

satelitní mapu Néa Kamarína

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Néa Kamarína: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Néa Kamarína: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Néa Kamarína: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Akacijas v oblasti Dobeles, Lotyšsko
  2. Ejlby v oblasti Sonderso, Fyn, Dánsko
  3. Brunnen v oblasti Donau-Ries, Schwaben, Bayern, Německo
  4. Vast'yanovskaya v oblasti Vinogradovskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.