3D mapa Alivérion

Satelitní mapa Alivérion

název bez diakritiky: Aliverion
správní zařazení: Evvoia, Sterea Ellas, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 25' 0" North, 24° 2' 0" East

Alivérion a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AliverionVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alivérion. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Aliverion, administrativně je místo zařazeno do oblasti Evvoia, Sterea Ellas, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 25' 0" North, 24° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alivérion v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alivérion

Hotely Alivérion: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alivérion: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alivérion, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alivérion Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alivérion. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alivérion

3D mapa Alivérion v Google Earth

satelitní 3D mapa Alivérion, Řecko

3D mapa AlivérionGoogle Earth – podívejte se na Alivérion z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alivérion dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alivérion shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alivérion, Řecko v Google Earth »

Letiště Alivérion a okolí

Letiště ve městě Alivérion a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alivérion říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alivérion (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alivérion a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alivérion

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alivérion: textový odkaz

satelitní mapu Alivérion: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alivérion

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alivérion: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alivérion: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alivérion: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cabaducos v oblasti Amares, Cavado, Norte, Portugalsko
  2. Kampong Naparan v oblasti Sabah, Malajsie
  3. Armavir v oblasti Armenia x Yerevan, Arménie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.