3D mapa Bacaké Grande

Satelitní mapa Bacaké Grande

název bez diakritiky: Bacake Grande
správní zařazení: Bioko Norte, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 33' 0" North, 8° 51' 0" East

Bacaké Grande a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bacake GrandeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bacaké Grande. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bacake Grande, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bioko Norte, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 33' 0" North, 8° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bacaké Grande v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bacaké Grande

Hotely Bacaké Grande: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bacaké Grande: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bacaké Grande, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bacaké Grande Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bacaké Grande. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bacaké Grande

3D mapa Bacaké Grande v Google Earth

satelitní 3D mapa Bacaké Grande, Rovníková Guinea

3D mapa Bacaké GrandeGoogle Earth – podívejte se na Bacaké Grande z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bacaké Grande dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bacaké Grande shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bacaké Grande, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Bacaké Grande a okolí

Letiště ve městě Bacaké Grande a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bacaké Grande říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bacaké Grande (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bacaké Grande a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bacaké Grande

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bacaké Grande: textový odkaz

satelitní mapu Bacaké Grande: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bacaké Grande

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bacaké Grande: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bacaké Grande: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bacaké Grande: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Laguna v oblasti Pinal County, Arizona, Spojené státy americké
  2. Wudzyn v oblasti Bydgoszcze I, Kujawsko-Pomorskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.