3D mapa Baó Basuala

Satelitní mapa Baó Basuala

název bez diakritiky: Bao Basuala
správní zařazení: Bioko Norte, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 38' 0" North, 8° 54' 0" East

Baó Basuala a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bao BasualaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baó Basuala. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bao Basuala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bioko Norte, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 38' 0" North, 8° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baó Basuala v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baó Basuala

Hotely Baó Basuala: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baó Basuala: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baó Basuala, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baó Basuala Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baó Basuala. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Baó Basuala

3D mapa Baó Basuala v Google Earth

satelitní 3D mapa Baó Basuala, Rovníková Guinea

3D mapa Baó BasualaGoogle Earth – podívejte se na Baó Basuala z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baó Basuala dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baó Basuala shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baó Basuala, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Baó Basuala a okolí

Letiště ve městě Baó Basuala a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baó Basuala říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baó Basuala (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baó Basuala a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baó Basuala

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baó Basuala: textový odkaz

satelitní mapu Baó Basuala: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baó Basuala

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baó Basuala: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baó Basuala: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baó Basuala: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Avefodzo v oblasti Golfe (incl Lome), Maritime, Togo
  2. Yeremeytsevo v oblasti Galichskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko
  3. Tanmboubwanga v oblasti Matiacoali, Gourma, Burkina Faso
  4. Naylor Mill Village Trailer Park v oblasti Wicomico County, Maryland, Spojené státy americké
  5. Senagoro v oblasti Carnot, Mambere-Kadei, Středoafrická republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.