3D mapa Bariobé

Satelitní mapa Bariobé

název bez diakritiky: Bariobe
správní zařazení: Bioko Norte, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 35' 0" North, 8° 52' 0" East

Bariobé a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BariobeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bariobé. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bariobe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bioko Norte, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 35' 0" North, 8° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bariobé v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bariobé

Hotely Bariobé: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bariobé: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bariobé, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bariobé Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bariobé. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bariobé

3D mapa Bariobé v Google Earth

satelitní 3D mapa Bariobé, Rovníková Guinea

3D mapa BariobéGoogle Earth – podívejte se na Bariobé z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bariobé dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bariobé shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bariobé, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Bariobé a okolí

Letiště ve městě Bariobé a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bariobé říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bariobé (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bariobé a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bariobé

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bariobé: textový odkaz

satelitní mapu Bariobé: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bariobé

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bariobé: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bariobé: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bariobé: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nargosa v oblasti S. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán
  2. Sobieski v oblasti Oconto County, Wisconsin, Spojené státy americké
  3. Crno v oblasti Zadar-Knin, Chorvatsko
  4. Mwina v oblasti Kigoma, Kigoma, Tanzanie
  5. Pemulang Permai Dua v oblasti Tangerang, Jawa Barat, Indonésie
  6. Lutselk'e v oblasti Fort Smith Region, Northwest Territories, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.