3D mapa Basilé Bubi

Satelitní mapa Basilé Bubi

název bez diakritiky: Basile Bubi
správní zařazení: Bioko Norte, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 42' 0" North, 8° 48' 0" East

Basilé Bubi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Basile BubiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Basilé Bubi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Basile Bubi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bioko Norte, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 42' 0" North, 8° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Basilé Bubi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Basilé Bubi

Hotely Basilé Bubi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Basilé Bubi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Basilé Bubi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Basilé Bubi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Basilé Bubi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Basilé Bubi

3D mapa Basilé Bubi v Google Earth

satelitní 3D mapa Basilé Bubi, Rovníková Guinea

3D mapa Basilé BubiGoogle Earth – podívejte se na Basilé Bubi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Basilé Bubi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Basilé Bubi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Basilé Bubi, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Basilé Bubi a okolí

Letiště ve městě Basilé Bubi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Basilé Bubi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Basilé Bubi (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Basilé Bubi a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Basilé Bubi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Basilé Bubi: textový odkaz

satelitní mapu Basilé Bubi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Basilé Bubi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Basilé Bubi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Basilé Bubi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Basilé Bubi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Phumi Sdok Svay v oblasti Bakan, Pursat, Kambodža
  2. Borikhino v oblasti Kochenevskiy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko
  3. Babuta v oblasti Vaslui, Rumunsko
  4. Yaro v oblasti Ingavi, La Paz, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.