3D mapa Basuala

Satelitní mapa Basuala

název bez diakritiky: Basuala
správní zařazení: Bioko Norte, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 38' 0" North, 8° 55' 0" East

Basuala a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BasualaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Basuala. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Basuala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bioko Norte, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 38' 0" North, 8° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Basuala v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Basuala

Hotely Basuala: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Basuala: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Basuala, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Basuala Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Basuala. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Basuala

3D mapa Basuala v Google Earth

satelitní 3D mapa Basuala, Rovníková Guinea

3D mapa BasualaGoogle Earth – podívejte se na Basuala z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Basuala dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Basuala shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Basuala, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Basuala a okolí

Letiště ve městě Basuala a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Basuala říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Basuala (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Basuala a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Basuala

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Basuala: textový odkaz

satelitní mapu Basuala: obrázkový odkaz

satelitní mapu Basuala

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Basuala: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Basuala: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Basuala: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wattekele v oblasti Uva, Srí Lanka
  2. Regulo Calaua v oblasti Moma, Nampula, Mozambik
  3. Senga-Amba v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Chhota Baraihati v oblasti Gazipur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  5. Matanlang v oblasti Camarines Norte, Region 5, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.