3D mapa Bedumo

Satelitní mapa Bedumo

název bez diakritiky: Bedumo
správní zařazení: Kientem, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 2° 9' 0" North, 11° 5' 0" East

Bedumo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BedumoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bedumo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bedumo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kientem, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 9' 0" North, 11° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bedumo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bedumo

Hotely Bedumo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bedumo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bedumo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bedumo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bedumo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bedumo

3D mapa Bedumo v Google Earth

satelitní 3D mapa Bedumo, Rovníková Guinea

3D mapa BedumoGoogle Earth – podívejte se na Bedumo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bedumo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bedumo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bedumo, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Bedumo a okolí

Letiště ve městě Bedumo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bedumo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bedumo (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bedumo a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bedumo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bedumo: textový odkaz

satelitní mapu Bedumo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bedumo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bedumo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bedumo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bedumo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. `Abdolabad v oblasti Kerman, Írán
  2. Miranpur v oblasti Thatta, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.