3D mapa Bingono

Satelitní mapa Bingono

název bez diakritiky: Bingono
správní zařazení: Kientem, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 1° 47' 0" North, 11° 9' 0" East

Bingono a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BingonoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bingono. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bingono, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kientem, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 47' 0" North, 11° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bingono v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bingono

Hotely Bingono: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bingono: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bingono, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bingono Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bingono. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bingono

3D mapa Bingono v Google Earth

satelitní 3D mapa Bingono, Rovníková Guinea

3D mapa BingonoGoogle Earth – podívejte se na Bingono z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bingono dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bingono shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bingono, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Bingono a okolí

Letiště ve městě Bingono a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bingono říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bingono (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bingono a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bingono

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bingono: textový odkaz

satelitní mapu Bingono: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bingono

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bingono: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bingono: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bingono: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Agua Azul v oblasti Colon, Queretaro, Mexiko
  2. Zemo Khveduret'i v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  3. Pandarikulam v oblasti Northern, Srí Lanka
  4. Maroasara v oblasti Amboasary-Sud, Toliary, Madagaskar
  5. Aunehagan v oblasti Sor-Trondelag, Norsko
  6. Solbreucq v oblasti Hainaut, Wallonne, Belgie
  7. Garmchashma v oblasti Gorno-Badakhshan, Tádžikistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.