3D mapa Oboroncu

Satelitní mapa Oboroncu

název bez diakritiky: Oboroncu
správní zařazení: Kientem, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 1° 56' 0" North, 11° 5' 0" East

Oboroncu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OboroncuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Oboroncu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Oboroncu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kientem, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 56' 0" North, 11° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Oboroncu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Oboroncu

Hotely Oboroncu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Oboroncu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Oboroncu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Oboroncu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Oboroncu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Oboroncu

3D mapa Oboroncu v Google Earth

satelitní 3D mapa Oboroncu, Rovníková Guinea

3D mapa OboroncuGoogle Earth – podívejte se na Oboroncu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Oboroncu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Oboroncu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Oboroncu, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Oboroncu a okolí

Letiště ve městě Oboroncu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Oboroncu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Oboroncu (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Oboroncu a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Oboroncu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Oboroncu: textový odkaz

satelitní mapu Oboroncu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Oboroncu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Oboroncu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Oboroncu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Oboroncu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Imerjane v oblasti Marrakesh, Tensift, Maroko
  2. Bulturam v oblasti Yunusari, Yobe, Nigérie
  3. Ruhlertwist v oblasti Emsland, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo
  4. San Pedro de la Horqueta v oblasti La Mesa, Veraguas, Panama
  5. Kamionka v oblasti Suwalki I, Podlaskie, Polsko
  6. Cuesta Grande v oblasti Nicoya, Guanacaste, Kostarika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.