3D mapa Ofet

Satelitní mapa Ofet

název bez diakritiky: Ofet
správní zařazení: Kientem, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 2° 4' 0" North, 10° 30' 0" East

Ofet a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OfetVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ofet. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ofet, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kientem, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 4' 0" North, 10° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ofet v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ofet

Hotely Ofet: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ofet: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ofet, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ofet Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ofet. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ofet

3D mapa Ofet v Google Earth

satelitní 3D mapa Ofet, Rovníková Guinea

3D mapa OfetGoogle Earth – podívejte se na Ofet z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ofet dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ofet shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ofet, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Ofet a okolí

Letiště ve městě Ofet a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ofet říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ofet (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ofet a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ofet

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ofet: textový odkaz

satelitní mapu Ofet: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ofet

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ofet: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ofet: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ofet: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Guadalupe v oblasti Sud Lipez, Potosi, Bolívie
  2. Koppom v oblasti Eda Kommun, Varmlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.