3D mapa Okeng

Satelitní mapa Okeng

název bez diakritiky: Okeng
správní zařazení: Kientem, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 2° 10' 0" North, 11° 13' 0" East

Okeng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OkengVítejte na stránce věnované satelitní mapě Okeng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Okeng, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kientem, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 10' 0" North, 11° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Okeng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Okeng

Hotely Okeng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Okeng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Okeng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Okeng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Okeng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Okeng

3D mapa Okeng v Google Earth

satelitní 3D mapa Okeng, Rovníková Guinea

3D mapa OkengGoogle Earth – podívejte se na Okeng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Okeng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Okeng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Okeng, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Okeng a okolí

Letiště ve městě Okeng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Okeng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Okeng (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Okeng a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Okeng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Okeng: textový odkaz

satelitní mapu Okeng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Okeng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Okeng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Okeng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Okeng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ponta Luis Cabral v oblasti Bula, Cacheu, Guinea-Bissau
  2. Wampait v oblasti Maluku Tengah, Maluku, Indonésie
  3. Safali v oblasti Kocaeli, Turecko
  4. Dan Gode v oblasti Gada, Sokoto, Nigérie
  5. Mabini v oblasti Antique, Region 6, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.