3D mapa Otet

Satelitní mapa Otet

název bez diakritiky: Otet
správní zařazení: Kientem, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 2° 3' 0" North, 11° 10' 0" East

Otet a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OtetVítejte na stránce věnované satelitní mapě Otet. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Otet, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kientem, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 3' 0" North, 11° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Otet v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Otet

Hotely Otet: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Otet: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Otet, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Otet Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Otet. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Otet

3D mapa Otet v Google Earth

satelitní 3D mapa Otet, Rovníková Guinea

3D mapa OtetGoogle Earth – podívejte se na Otet z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Otet dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Otet shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Otet, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Otet a okolí

Letiště ve městě Otet a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Otet říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Otet (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Otet a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Otet

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Otet: textový odkaz

satelitní mapu Otet: obrázkový odkaz

satelitní mapu Otet

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Otet: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Otet: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Otet: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kafr `Aya v oblasti Homs (Hims), Sýrie
  2. Pokrovskiy v oblasti Elanskiy rayon, Volgogradskaya Oblast, Rusko
  3. T'ere v oblasti North West Shewa, Oromiya, Etiopie
  4. Akhmet v oblasti Kzyl-Orda, Kazachstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.