3D mapa Nterenga

Satelitní mapa Nterenga

název bez diakritiky: Nterenga
správní zařazení: Welenzas, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 1° 42' 0" North, 10° 34' 0" East

Nterenga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NterengaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nterenga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nterenga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Welenzas, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 42' 0" North, 10° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nterenga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nterenga

Hotely Nterenga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nterenga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nterenga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nterenga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nterenga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nterenga

3D mapa Nterenga v Google Earth

satelitní 3D mapa Nterenga, Rovníková Guinea

3D mapa NterengaGoogle Earth – podívejte se na Nterenga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nterenga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nterenga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nterenga, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Nterenga a okolí

Letiště ve městě Nterenga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nterenga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nterenga (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nterenga a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nterenga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nterenga: textový odkaz

satelitní mapu Nterenga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nterenga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nterenga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nterenga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nterenga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Phumi Kumsei v oblasti Tram Kak, Takeo, Kambodža
  2. Schmannewitz v oblasti Torgau-Oschatz, Sachsen, Sachsen, Německo
  3. Elphin v oblasti Wongan-Ballidu, Western Australia, Austrálie
  4. Yexihe v oblasti Taihu, Anhui, Čína
  5. Alawa v oblasti Irepo, Oyo, Nigérie
  6. Wagidora v oblasti Banswara, Rajasthan, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.