3D mapa Colibi

Satelitní mapa Colibi

název bez diakritiky: Colibi
správní zařazení: Alba, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 7' 0" North, 23° 47' 0" East

Colibi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ColibiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colibi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colibi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alba, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 7' 0" North, 23° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colibi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colibi

Hotely Colibi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colibi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colibi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colibi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colibi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Colibi

3D mapa Colibi v Google Earth

satelitní 3D mapa Colibi, Rumunsko

3D mapa ColibiGoogle Earth – podívejte se na Colibi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colibi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colibi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colibi, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Colibi a okolí

Letiště ve městě Colibi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colibi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colibi (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colibi a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colibi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colibi: textový odkaz

satelitní mapu Colibi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colibi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colibi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colibi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colibi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bellevue v oblasti Suffolk County, Massachusetts, Spojené státy americké
  2. Elham v oblasti Kent County, South East, England, Velká Británie
  3. Mairi v oblasti Central, Keňa
  4. Grand Bruit v oblasti Division No. 3, Newfoundland And Labrador, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.