3D mapa Cornu

Satelitní mapa Cornu

název bez diakritiky: Cornu
správní zařazení: Alba, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 12' 0" North, 23° 50' 0" East

Cornu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CornuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cornu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cornu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alba, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 12' 0" North, 23° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cornu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cornu

Hotely Cornu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cornu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cornu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cornu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cornu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cornu

3D mapa Cornu v Google Earth

satelitní 3D mapa Cornu, Rumunsko

3D mapa CornuGoogle Earth – podívejte se na Cornu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cornu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cornu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cornu, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Cornu a okolí

Letiště ve městě Cornu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cornu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cornu (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cornu a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cornu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cornu: textový odkaz

satelitní mapu Cornu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cornu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cornu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cornu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cornu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wan Mau v oblasti Loi Lem, Shan, Barma
  2. Xinji v oblasti Lingtai, Gansu, Čína
  3. Villa del Carmen v oblasti Chacabuco, San Luis, Argentina
  4. Santa Petronila v oblasti Ciego de Avila, Kuba

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.