3D mapa Răveceşti

Satelitní mapa Răveceşti

název bez diakritiky: Ravecesti
správní zařazení: Alba, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 28' 0" North, 22° 46' 0" East

Răveceşti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RavecestiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Răveceşti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ravecesti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alba, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 28' 0" North, 22° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Răveceşti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Răveceşti

Hotely Răveceşti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Răveceşti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Răveceşti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Răveceşti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Răveceşti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Răveceşti

3D mapa Răveceşti v Google Earth

satelitní 3D mapa Răveceşti, Rumunsko

3D mapa RăveceştiGoogle Earth – podívejte se na Răveceşti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Răveceşti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Răveceşti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Răveceşti, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Răveceşti a okolí

Letiště ve městě Răveceşti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Răveceşti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Răveceşti (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Răveceşti a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Răveceşti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Răveceşti: textový odkaz

satelitní mapu Răveceşti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Răveceşti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Răveceşti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Răveceşti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Răveceşti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Malanzhen v oblasti Xunyi, Shaanxi, Čína
  2. Tahkvere v oblasti Torma, Jogeva, Estonsko
  3. Metezevo v oblasti Kriva Palanka, Kriva Palenka, Makedonie
  4. Bafwaitu v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.