3D mapa Ştefăneşti

Satelitní mapa Ştefăneşti

název bez diakritiky: Stefanesti
správní zařazení: Arges, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 52' 0" North, 24° 56' 0" East

Ştefăneşti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa StefanestiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ştefăneşti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Stefanesti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Arges, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 52' 0" North, 24° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ştefăneşti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ştefăneşti

Hotely Ştefăneşti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ştefăneşti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ştefăneşti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ştefăneşti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ştefăneşti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ştefăneşti

3D mapa Ştefăneşti v Google Earth

satelitní 3D mapa Ştefăneşti, Rumunsko

3D mapa ŞtefăneştiGoogle Earth – podívejte se na Ştefăneşti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ştefăneşti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ştefăneşti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ştefăneşti, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Ştefăneşti a okolí

Letiště ve městě Ştefăneşti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ştefăneşti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ştefăneşti (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ştefăneşti a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ştefăneşti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ştefăneşti: textový odkaz

satelitní mapu Ştefăneşti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ştefăneşti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ştefăneşti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ştefăneşti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ştefăneşti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Haybes v oblasti Charleville-Mezieres, Ardennes, Champagne-Ardenne, Francie
  2. Huating v oblasti Yiyang, Jiangxi, Čína
  3. Lungon v oblasti Surigao Del Norte, Region 10, Filipíny
  4. Hetang v oblasti Xingguo, Jiangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.