3D mapa Frunzăneşti

Satelitní mapa Frunzăneşti

název bez diakritiky: Frunzanesti
správní zařazení: Calarasi, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 22' 0" North, 26° 21' 0" East

Frunzăneşti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FrunzanestiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Frunzăneşti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Frunzanesti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Calarasi, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 22' 0" North, 26° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Frunzăneşti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Frunzăneşti

Hotely Frunzăneşti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Frunzăneşti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Frunzăneşti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Frunzăneşti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Frunzăneşti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Frunzăneşti

3D mapa Frunzăneşti v Google Earth

satelitní 3D mapa Frunzăneşti, Rumunsko

3D mapa FrunzăneştiGoogle Earth – podívejte se na Frunzăneşti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Frunzăneşti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Frunzăneşti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Frunzăneşti, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Frunzăneşti a okolí

Letiště ve městě Frunzăneşti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Frunzăneşti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Frunzăneşti (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Frunzăneşti a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Frunzăneşti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Frunzăneşti: textový odkaz

satelitní mapu Frunzăneşti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Frunzăneşti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Frunzăneşti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Frunzăneşti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Frunzăneşti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kilowatt v oblasti Kern County, California, Spojené státy americké
  2. West Mayfield v oblasti Beaver County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  3. Fanmiao v oblasti Fuyang, Anhui, Čína
  4. Balde de Quines v oblasti Ayacucho, San Luis, Argentina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.