3D mapa Frăsiniş

Satelitní mapa Frăsiniş

název bez diakritiky: Frasinis
správní zařazení: Caras-Severin, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 45' 52" North, 21° 46' 20" East

Frăsiniş a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FrasinisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Frăsiniş. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Frasinis, administrativně je místo zařazeno do oblasti Caras-Severin, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 45' 52" North, 21° 46' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Frăsiniş v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Frăsiniş

Hotely Frăsiniş: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Frăsiniş: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Frăsiniş, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Frăsiniş Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Frăsiniş. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Frăsiniş

3D mapa Frăsiniş v Google Earth

satelitní 3D mapa Frăsiniş, Rumunsko

3D mapa FrăsinişGoogle Earth – podívejte se na Frăsiniş z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Frăsiniş dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Frăsiniş shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Frăsiniş, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Frăsiniş a okolí

Letiště ve městě Frăsiniş a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Frăsiniş říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Frăsiniş (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Frăsiniş a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Frăsiniş

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Frăsiniş: textový odkaz

satelitní mapu Frăsiniş: obrázkový odkaz

satelitní mapu Frăsiniş

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Frăsiniş: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Frăsiniş: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Frăsiniş: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tan Hoi v oblasti Cai Lay, Tien Giang, Vietnam
  2. Duwayr B`abda v oblasti Lattakia (Al Ladhiqiyah, Sýrie
  3. Los Riitos v oblasti la Paz Centro, Leon, Nikaragua

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.