3D mapa Astrakhan'

Satelitní mapa Astrakhan'

název bez diakritiky: Astrakhan'
správní zařazení: Narimanovskiy rayon, Astrakhanskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 46° 20' 58" North, 48° 2' 57" East

Astrakhan' a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Astrakhan'Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Astrakhan'. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Astrakhan', administrativně je místo zařazeno do oblasti Narimanovskiy rayon, Astrakhanskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 20' 58" North, 48° 2' 57" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Astrakhan' v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Astrakhan'

Hotely Astrakhan': rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Astrakhan': garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Astrakhan', od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Astrakhan' Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Astrakhan'. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Astrakhan'

3D mapa Astrakhan' v Google Earth

satelitní 3D mapa Astrakhan', Rusko

3D mapa Astrakhan'Google Earth – podívejte se na Astrakhan' z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Astrakhan' dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Astrakhan' shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Astrakhan', Rusko v Google Earth »

Letiště Astrakhan' a okolí

Letiště ve městě Astrakhan' a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Astrakhan' říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Astrakhan' (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Astrakhan' a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Astrakhan'

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Astrakhan': textový odkaz

satelitní mapu Astrakhan': obrázkový odkaz

satelitní mapu Astrakhan'

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Astrakhan': malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Astrakhan': středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Astrakhan': velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ratwita Pahala v oblasti North Western, Srí Lanka
  2. Voltaire v oblasti McHenry County, North Dakota, Spojené státy americké
  3. Khirasra v oblasti Junagadh, Gujarat, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.