3D mapa Krasnoarmeyskoye

Satelitní mapa Krasnoarmeyskoye

název bez diakritiky: Krasnoarmeyskoye
správní zařazení: Krasnoarmeyskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 46' 13" North, 47° 10' 30" East

Krasnoarmeyskoye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KrasnoarmeyskoyeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Krasnoarmeyskoye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krasnoarmeyskoye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krasnoarmeyskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 46' 13" North, 47° 10' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krasnoarmeyskoye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krasnoarmeyskoye

Hotely Krasnoarmeyskoye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krasnoarmeyskoye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krasnoarmeyskoye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krasnoarmeyskoye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krasnoarmeyskoye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Krasnoarmeyskoye

3D mapa Krasnoarmeyskoye v Google Earth

satelitní 3D mapa Krasnoarmeyskoye, Rusko

3D mapa KrasnoarmeyskoyeGoogle Earth – podívejte se na Krasnoarmeyskoye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krasnoarmeyskoye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krasnoarmeyskoye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krasnoarmeyskoye, Rusko v Google Earth »

Letiště Krasnoarmeyskoye a okolí

Letiště ve městě Krasnoarmeyskoye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krasnoarmeyskoye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krasnoarmeyskoye (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krasnoarmeyskoye a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krasnoarmeyskoye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krasnoarmeyskoye: textový odkaz

satelitní mapu Krasnoarmeyskoye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Krasnoarmeyskoye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krasnoarmeyskoye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnoarmeyskoye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnoarmeyskoye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mishukovo v oblasti Mezenskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko
  2. Hukoleen v oblasti Alor, Nusa Tenggara Timur, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.