3D mapa Maloye Kamayevo

Satelitní mapa Maloye Kamayevo

název bez diakritiky: Maloye Kamayevo
správní zařazení: Mariinsko-Posadskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 0' 17" North, 47° 37' 59" East

Maloye Kamayevo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Maloye KamayevoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Maloye Kamayevo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Maloye Kamayevo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mariinsko-Posadskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 0' 17" North, 47° 37' 59" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Maloye Kamayevo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Maloye Kamayevo

Hotely Maloye Kamayevo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Maloye Kamayevo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Maloye Kamayevo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Maloye Kamayevo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Maloye Kamayevo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Maloye Kamayevo

3D mapa Maloye Kamayevo v Google Earth

satelitní 3D mapa Maloye Kamayevo, Rusko

3D mapa Maloye KamayevoGoogle Earth – podívejte se na Maloye Kamayevo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Maloye Kamayevo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Maloye Kamayevo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Maloye Kamayevo, Rusko v Google Earth »

Letiště Maloye Kamayevo a okolí

Letiště ve městě Maloye Kamayevo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Maloye Kamayevo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Maloye Kamayevo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Maloye Kamayevo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Maloye Kamayevo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Maloye Kamayevo: textový odkaz

satelitní mapu Maloye Kamayevo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Maloye Kamayevo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Maloye Kamayevo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Maloye Kamayevo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Maloye Kamayevo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gul Buriro v oblasti Larkana, Sind, Pákistán
  2. La Leona v oblasti Intipuca, La Union, Salvador

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.