3D mapa Sosnovka

Satelitní mapa Sosnovka

název bez diakritiky: Sosnovka
správní zařazení: Sankt-Peterburg gorsovet, City of St. Petersburg, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 59° 52' 30" North, 30° 28' 15" East

Sosnovka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SosnovkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sosnovka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sosnovka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sankt-Peterburg gorsovet, City of St. Petersburg, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 59° 52' 30" North, 30° 28' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sosnovka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sosnovka

Hotely Sosnovka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sosnovka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sosnovka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sosnovka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sosnovka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sosnovka

3D mapa Sosnovka v Google Earth

satelitní 3D mapa Sosnovka, Rusko

3D mapa SosnovkaGoogle Earth – podívejte se na Sosnovka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sosnovka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sosnovka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sosnovka, Rusko v Google Earth »

Letiště Sosnovka a okolí

Letiště ve městě Sosnovka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sosnovka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sosnovka (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sosnovka a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sosnovka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sosnovka: textový odkaz

satelitní mapu Sosnovka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sosnovka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sosnovka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sosnovka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sosnovka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Orkelljunga v oblasti Orkelljunga Kommun, Kristianstadt Lan, Švédsko
  2. Farala v oblasti Odienne, Odienne, Pobřeží slonoviny
  3. Ch'aedal-tong v oblasti Yanggang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Mingxiekeng v oblasti Ruyuan, Guangdong, Čína
  5. Butun v oblasti Sulu, Region 9, Filipíny
  6. Ali Hamadou Lilae v oblasti Sikasso, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.