3D mapa Komsomol'skiy

Satelitní mapa Komsomol'skiy

název bez diakritiky: Komsomol'skiy
správní zařazení: Oktyabrskiy rayon, Khanty-Mansiyskiy AOk, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 62° 20' 0" North, 67° 1' 0" East

Komsomol'skiy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Komsomol'skiyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Komsomol'skiy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Komsomol'skiy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Oktyabrskiy rayon, Khanty-Mansiyskiy AOk, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 62° 20' 0" North, 67° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Komsomol'skiy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Komsomol'skiy

Hotely Komsomol'skiy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Komsomol'skiy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Komsomol'skiy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Komsomol'skiy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Komsomol'skiy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Komsomol'skiy

3D mapa Komsomol'skiy v Google Earth

satelitní 3D mapa Komsomol'skiy, Rusko

3D mapa Komsomol'skiyGoogle Earth – podívejte se na Komsomol'skiy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Komsomol'skiy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Komsomol'skiy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Komsomol'skiy, Rusko v Google Earth »

Letiště Komsomol'skiy a okolí

Letiště ve městě Komsomol'skiy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Komsomol'skiy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Komsomol'skiy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Komsomol'skiy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Komsomol'skiy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Komsomol'skiy: textový odkaz

satelitní mapu Komsomol'skiy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Komsomol'skiy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Komsomol'skiy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Komsomol'skiy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Komsomol'skiy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mahmda v oblasti Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán
  2. Matsevani v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  3. Bokoul v oblasti Saint Louis, Senegal

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.