3D mapa Abatyrtsy

Satelitní mapa Abatyrtsy

název bez diakritiky: Abatyrtsy
správní zařazení: Lebyazhskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 14' 0" North, 49° 19' 0" East

Abatyrtsy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AbatyrtsyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Abatyrtsy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Abatyrtsy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lebyazhskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 14' 0" North, 49° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Abatyrtsy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Abatyrtsy

Hotely Abatyrtsy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Abatyrtsy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Abatyrtsy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Abatyrtsy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Abatyrtsy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Abatyrtsy

3D mapa Abatyrtsy v Google Earth

satelitní 3D mapa Abatyrtsy, Rusko

3D mapa AbatyrtsyGoogle Earth – podívejte se na Abatyrtsy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Abatyrtsy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Abatyrtsy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Abatyrtsy, Rusko v Google Earth »

Letiště Abatyrtsy a okolí

Letiště ve městě Abatyrtsy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Abatyrtsy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Abatyrtsy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Abatyrtsy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Abatyrtsy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Abatyrtsy: textový odkaz

satelitní mapu Abatyrtsy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Abatyrtsy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Abatyrtsy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Abatyrtsy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Abatyrtsy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cambas v oblasti Oleiros, Pinhal Interior Sul, Centro, Portugalsko
  2. Kivindo v oblasti Muheza, Tanga, Tanzanie
  3. Caata v oblasti Balombo, Benguela, Angola
  4. Aouzankro v oblasti Brobo, Bouake, Pobřeží slonoviny
  5. Mougueiras de Baixo v oblasti Oleiros, Pinhal Interior Sul, Centro, Portugalsko
  6. Dukt v oblasti Ciechanow, Mazowieckie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.